Služby

Školení TOPDEK pro realizační firmy

Každoročně připravujeme školení pro realizační firmy. Účastníci se na něm dovědí základní principy fungování nadkrokevního systému šikmých střech TOPDEK. Seznámí se s materiály a systémovým příslušenstvím a naučí se hlavní technologické zásady montáže. Důraz je kladen zejména na správné provádění detailů napojení střechy na navazující konstrukce. Aktuálním tématem, které je v rámci školení probráno je ochrana podkroví proti přehřívání. Všichni účastníci obdrží osvědčení o proškolení v systému TOPDEK.
Podrobné informace o vypsaném školení, termíny a přihlášku naleznete na internetové stránce: https://skoleni.dek.cz/

Služby techniků na pobočkách Stavebnin DEK

Regionální technici na pobočkách Stavebnin DEK poskytují technickou podporu architektům, projektantům a realizačním firmám. Projektantům pomohou například s výběrem a návrhem správné skladby TOPDEK na daný objekt. Realizační firmě technik na vyžádání zajistí například podklad pro kotvení skladby TOPDEK nebo poskytne konzultaci přímo na stavbě.
Služby technika si můžete dohodnout na nejbližší pobočce Stavebnin DEK.

SKYFOX, zaměření střech do 24 hodin a ZDARMA

Všem registrovaným zákazníkům Stavebnin DEK nabízíme službu zaměření střech. Do 24 hodin od nás realizační firma obdrží podrobný protokol ze zaměření ploch i liniových prvků střechy a spolu s tím také výpis potřebného materiálu. Součástí výstupu je také cenová nabídka na zkalkulovaný materiál.
Pro více informací kontaktujte pobočku Stavebnin DEK, nebo můžete využít linku našeho zákaznického centra na tel.: 510 000 100.