Aktuality

Novinka TOPDEK SKY

16.4.2021
Pro letošní sezonu jsme pro vás připravili novinku ve formě kompletizované tepelněizolační desky z tuhé polyizkyanurátové pěny (PIR) opláštěné hliníkovou fólií s nakašírovanou fólií tvořící doplňkovou hydroizolační vrstvu. Umožňuje rychlou montáž a zabezpečení tepelné izolace proti vniknutí deště v jednom kroku pokládky. Deska má boční plochy opatřené perem a drážkou. Na horním povrchu je pak opatřena třívrstvou fólií, tvořící doplňkovou hydroizolační vrstvu se svislými a vodorovnými přesahy s oboustranně integrovanou lepicí páskou. Funkční vrstvou fólie je propustný film na bázi polyesteru. S novou deskou se můžete blíže seznámit v letáku TOPDEK SKY nebo také v TECHNICKÉM LISTU.

Školení DEK 2021 je za námi

16.4.2021

Naše divize Izolace pro vás odvysílala devět různých témat týkající se jak tepelných izolací tak i hydroizolací. Školení Šikmé střechy s izolací nad krokvemi - TOPDEK aktivně shlédlo 419 zákazníků a osvědčení o proškolení jsem vydali 301 realizačním firmám. Děkujeme všem!

Pro ty z vás, kterým se nepodařilo školení shlédnout a máte zájem o proškolení v systému TOPDEK nabízíme možnost dodatečného online školení. Pro bližší informace prosím kontaktujte svého regionálního technika na pobočkách Stavebnin DEK. 

Školení TOPDEK 2021 ONLINE

10.2.2021
I v letošním roce jsme pro Vás připravili školení systému TOPDEK. Vzhledem k epidemiologické situaci máte možnost školení sledovat online prostředníctvím webového kanálu Youtube. Počet míst není omezen, tak neváhejte a přihlaste se! Vysílání je zahájeno každé úterý od 15:00 a to od 26.ledna až do 23. února. Registrovat se můžete na adrese https://skoleni.dek.cz/detail/44

Rozhovor o pasivních domech

7.4.2020
Od ledna letošního roku musí všechny novostavby odpovídat standardu budov s tzv. téměř nulovou spotřebou energie nebo pasivního domu. O pasivních domech, zajímavostech, více či méně tradičních materiálech a novinkách si můžete přečíst v dubnovém čísle časopisu Můj dům, kde je na toto téma rozhovor s manažerem tepelných izolací Kamilem Kracíkem.

Školení TOPDEK 2020

7.4.2020
Již tradičně proběhla před zahájením hlavní stavební sezóny 2020 školení systému TOPDEK pro realizační firmy. V sedmi městech bylo uskutečněno devět školení s účastí více než sta firem. 167 účastníků školení se dozvědělo aktuální pravidla pro montáž nadkrokevního systému s novinkami v oblasti skladeb na těžkých nosných konstrukcích a otázek týkající se vzduchotěsnosti, energetiky a tepelné stability. Všem zúčastněným děkujeme za zájem o systém TOPDEK a těšíme na další spolupráci, v tomto dnes již tradičním segmentu šikmých střech!

Nový web TOPDEK

6.2.2017
Představujeme vám nové internetové stránky systému TOPDEK. Naleznete zde potřebné informace, dokumenty, rady a tipy. Dozvíte se zde aktuální informace o vývoji systému šikmých střech a také si zde můžete prohlédnout naše referenční stavby. Ať se vám na našich stránkách líbí!

Skladby střech TOPDEK v technologii BIM

2.1.2017
Skladby TOPDEK aktuálně vycházejí v novém projekčním katalogu Stavebnin DEK. Současně jsou také nově součástí elektronické knihovny BIMDEK, která slouží projektantům pro podrobný integrovaný návrh například v programech Revit nebo ArchiCAD. Podrobné informace k použití elektronické knihovny BIMDEK naleznete zde.