O systému TOPDEK

S využitím dlouholetých zkušeností techniků, projektantů a znalců jsme v Atelieru DEK vyvinuli spolehlivý systém šikmých střech TOPDEK.

Ve skladbách střech TOPDEK je tepelná izolace umístěna nad krokvemi. Tento pricip má mnohaletou tradici zejména v oblastech pod Alpami a tak je důkladně prověřen náročnými klimatickými podmínkami. V našich podmínkách byla první střecha s tepelnou izolací nad krokvemi - TOPDEK realizována v roce 2005. Od té doby probíhá nepřetržitý vývoj systému. Dnes je již na stovkách domů střecha s tepelnou izolací nad krokvemi TOPDEK.

TOPDEK je střecha která vám zajistí spolehlivost, dlouhou trvanlivost, výraznou úsporu nákladů na vytápění a navíc Vám dokáže nabídnout atraktivní a prostorný interiér podkroví.

Šikmá střecha nad obytným prostorem je konstrukce, která chrání interiér vašeho obydlí a odděluje jej od nepřízně venkovního prostředí. Skladba TOPDEK je navržena tak, aby tuto funkci plnila spolehlivě a dlouhodobě.

Systém TOPDEK je vhodný jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce. Skladbami z nabídky TOPDEK lze splnit požadavky nejen pro rodinné domy, ale i pro bytové domy. Lze zvolit také skladbu s nadstandardní hydroizolační ochranou nebo skladbu se zvýšenou ochranou proti hluku z venkovního prostředí nebo také skladbu se zvýšenou požární odolností. Podrobný popis skladeb a informace pro jejich návrh jsou uvedeny v technickém listu systému TOPDEK.

Průvodce systémem TOPDEK
Podrobné technické informace