Vážení zákazníci

připravili jsme pro Vás školení montáže střech s tepelnou izolací nad krokvemi TOPDEK. Během tohoto ročníku školení Vám podrobně vysvětlíme princip a výhody systému TOPDEK a také představíme novinky mezi příslušenstvím.

Samozřejmostí bude podrobná instruktáž montáže skladby střechy a detailů. V průběhu školení Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy k systému TOPDEK.

Pro zobrazení pozvánky na školení klikněte zde
Pro zobrazení termínů školení a přihlášení klikněte zde

Uveřejněno: 06.02.2015
Vážení zákazníci

opět jsme pro Vás připravili školení montáže střech s tepelnou izolací nad krokvemi TOPDEK. Během tohoto ročníku školení Vám představíme novinku mezi příslušenstvím, systém střešních vikýřů TOPDEK.

Samozřejmostí bude podrobná instruktáž montáže skladby střechy a detailů. Mimo jiné Vám také ukážeme výsledky našeho výzkumu těsnosti různých provedení detilů TOPDEK nebo výsledky měření akustických vlastností skladeb TOPDEK. V průběhu školení Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy k systému TOPDEK.

Pro zobrazení pozvánky na školení klikněte zde
Pro zobrazení termínů školení a přihlášení klikněte zde

Uveřejněno: 17.12.2013
Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás zajímavou akci. Při realizaci šikmé střechy v systému TOPDEK o výměře 300 m2 a více obdržíte zdarma Appel iPad mini. Bližší informace, jak získat iPad mini za montáž střech TOPDEK najdete zde.

Uveřejněno: 04.02.2013

Vážení zákazníci,

jako každý rok jsme pro Vás připravili školení zaměřené na provádění systému TOPDEK. Letos proběhne na jedenácti pobočkách společnosti DEKTRADE. Během školení Vám ukážeme, proč je systém TOPDEK tak spolehlivý a výhodný. Dozvíte se, jak správně systém provádět a uvidíte mnoho vylepšení, která jsme pro Vás vyvinuli za uplynulý rok. Nebudou chybět ani ukázky z realizovaných staveb na kterých se můžete inspirovat a poučit. Na závěr školení bude možné vyhrát lákavé pracovní oblečení značky MASCOT.

Pokud se chcete přihlásit na školení systému TOPDEK, klikněte zde.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Uveřejněno: 17.12.2012

Zveme Vás na odborný seminář pro projektanty a architekty na téma "Projektování systému TOPDEK", kde se dozvíte podrobné informace o návrhu střech s tepelnou izolací nad krokvemi. Seminář se koná 25. a 27.4. na výstavišti v Brně. Účast na semináři je zdarma.

Uveřejněno: 20.04.2012
LOGO Vážení zákazníci,

přijďte se podívat na náš stánek na veletrhu IBF v Brně, pavilón V, stánek č. 128. Využijte našeho pozvání, zaregistrujte se a přijďte na náš stánek ZDARMA.

Uveřejněno: 28.03.2012
NADKROKEVNÍ
SYSTÉM ŠIKMÝCH
STŘECH
TOPDEK JE STŘECHA, KTERÁ VÁM
ZAJISTÍ SPOLEHLIVOST, DLOUHOU
TRVANLIVOST, VÝRAZNOU ÚSPORU
NÁKLADŮ NA VYTÁPĚNÍ A NAVÍC VÁM
DOKÁŽE NABÍDNOUT ATRAKTIVNÍ
A PROSTORNÝ INTERIÉR PODKROVÍ.