Aktuality

Školení TOPDEK 2019

1.3.2019
Právě probíhají školení pro realizační firmy ve Stavebninách DEK. Jedno z témat je věnováno také systému TOPDEK. Pokrývači, tesaři, klempíři se na tomto školení mohou dovědět zásady montáže zateplení šikmé střechy nad krokvemi. Stále se můžete přihlašovat a to na stránkách na odkazu zde.

Školení TOPDEK 2018

10.2.2018
Již 13.2.2018 začíná školení TOPDEK pro realizační firmy. Účastníci se dozví základní technologická pravidla pro montáž nadkrokevního systému. Novinkou letošního ročníku bude představení nových služeb Stavebnin DEK pro pokrývačské firmy. Na školení se můžete přihlásit na odkazu zde. Těšíme se na vás!

Nový web TOPDEK

6.2.2017
Představujeme vám nové internetové stránky systému TOPDEK. Naleznete zde potřebné informace, dokumenty, rady a tipy. Dozvíte se zde aktuální informace o vývoji systému šikmých střech a také si zde můžete prohlédnout naše referenční stavby. Ať se vám na našich stránkách líbí!

Skladby střech TOPDEK v technologii BIM

2.1.2017
Skladby TOPDEK aktuálně vycházejí v novém projekčním katalogu Stavebnin DEK. Současně jsou také nově součástí elektronické knihovny BIMDEK, která slouží projektantům pro podrobný integrovaný návrh například v programech Revit nebo ArchiCAD. Podrobné informace k použití elektronické knihovny BIMDEK naleznete zde.